Edo Med Strona glowna O nas Oferta Kontakt Serwis pasek menu
WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI
Czujemy się odpowiedzialni za każde dostarczone przez nas urządzenie począwszy od jego instalacji, poprzez uruchomienie, testy, przeglądy, naprawy i działania konserwacyjne.

Zadaniem działu Serwisu EDO MED Sp. z o.o. jest dać Klientom gwarancję, że kupując produkt z naszej oferty będą mogli się cieszyć w pełni jego funkcjonalnością przez cały okres użytkowania. Nasi pracownicy uczestniczą na bieżąco w szkoleniach i kursach doskonalących organizowanych przez producentów sprzętu.

To, co nas wyróżnia, to skuteczność, niezwykle konkurencyjne koszty wymiany uszkodzonych części, korzystne warunki płatności oraz szybki czas reakcji na Państwa zgłoszenie.

Uważając, że lepiej zapobiegać niż naprawiać, zachęcamy naszych Klientów do różnych wariantów umów serwisowych, z których każdy może wybrać odpowiedni dla siebie. Obsługujemy także zgłoszenia doraźne dotyczące urządzeń nie objętych umowami serwisowymi.

Zgłoszenia serwisowe przyjmujemy codziennie w godzinach 8.00-17.00 pod numerem telefonu 22 641 61 09.

Możecie Państwo również przesłać znajdujący się poniżej Formularz zlecenia na numer fax: 22 643 70 87 lub email: serwis@edomed.pl

Pobierz formularz: [PDF]